Aici poti cere o oferta de pret pentru printuri digitale!
Email: office@pulsprinting.ro
Mobil: 0722 456 540
0341 465 318
Tel./Fax: 0241 611 177

cdv-nou

Cartile de vizită sunt cu siguranta cele mai importante instrumente de marketing! Iar la noi le veti gasi, probabil, la cel mai bun raport calitate-pret!

Pentru ca imaginea conteaza, cartea de vizita trebuie sa fie de o calitate exceptionala, atat din punct de vedere grafic cat si din punct de vedere al calitatii tiparului!

* La cerere, cartile de vizita pot fi plastifiate mat sau lucios.

Preturi carti de vizita

Carton 300g/mp mat sau lucios
Print
100buc
200buc
300buc
400buc
500buc
Fata2342587080
Fata/Verso346387106120
Fata cu plastifiere fata366792112130
Fata cu plastifiere fata/verso4787120148170
Fata/verso cu plastifiere fata4584117144165
Fata/verso cu plastifiere fata/verso55104146180210
PRINT CARTON SPECIAL
Fata366693115130
Fata/Verso4786122148170

Preturile sunt exprimate in LEI. Machetarea si TVA-ul nu sunt incluse in pret

La cartile de vizită printate o fata color si una alb/negru se va aplica o reducere de 20%.

La cartile de vizita printate integral alb/negru se va aplica o reducere de 30%.