Cere oferta printuri!
office@pulsprinting.ro
0722 456 540
0241 611 177

Cartile de vizită sunt cu siguranta cele mai importante instrumente de marketing! Iar la noi le veti gasi, probabil, la cel mai bun raport calitate-pret!

Pentru ca imaginea conteaza, cartea de vizita trebuie sa fie de o calitate exceptionala, atat din punct de vedere grafic cat si din punct de vedere al calitatii tiparului!

* La cerere, cartile de vizita pot fi plastifiate mat sau lucios.

Preturi carti de vizita

Carton 300g/mp mat sau lucios
Print
100buc
200buc
300buc
400buc
500buc
Fata2342587080
Fata/Verso346387106120
Fata cu plastifiere fata366792112130
Fata cu plastifiere fata/verso4787120148170
Fata/verso cu plastifiere fata4584117144165
Fata/verso cu plastifiere fata/verso55104146180210
PRINT CARTON SPECIAL
Fata366693115130
Fata/Verso4786122148170

Preturile sunt exprimate in LEI. Machetarea si TVA-ul nu sunt incluse in pret

La cartile de vizită printate o fata color si una alb/negru se va aplica o reducere de 20%.

La cartile de vizita printate integral alb/negru se va aplica o reducere de 30%.